fashion-03

O NÁS
ALUFORES PLZEŇ

Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti výroby hliníkových konstrukcí ze špičkových systémů. Také jsme realizovali desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Realizujeme hliníkové projekty na míru vašim představám i potřebám. Máme mnohaletou zkušenost v oblasti výroby hliníkových konstrukcí s desítkami spokojených zákazníků.

Kvalitní materiály, perfektní stroje a profesionálně vyškolený personál – to je kombinace záruky té nejvyšší kvality.

FOTOGALERIE

NAŠE SLUŽBY

ALUFORES s.r.o. nabízí všem zákazníkům komplexní služby v oblasti výroby a montáže hliníkových výplní (okna, dveře, fasádní a posuvné systémy). Naši zaměstnanci pracují s nejmodernějšími technologiemi, které zaručují dodání těch nejkvalitnějších výrobků.

Zaměření provádí naši nejzkušenější zaměstnanci a to při využití laserových dálkoměrů, rotačních nivelačních laserů, apod.. Výsledkem je bezchybné zaměření, které je klíčové pro funkci hliníkových prvků.

Největší předností naší firmy je vlastní výroba hliníkových konstrukcí, která je prováděna v moderní hale na špičkových strojích od firmy FOM Industrie.

Montážní práce přímo na stavbě probíhají dle stanoveného harmonogramu s přihlédnutím k možnostem zákazníka. Zkušení montéři dokáží operativně reagovat na případné korekce ze strany architektů a projektantů. Samozřejmostí je vybavení odpovídajícími dopravními a montážními mechanismy.

OD A DO Z

Rychle a profesionálně realizujeme demontáž, zaměření, technickou dokumentaci, výrobní proces, montáž, zednické začištění, a ekologickou likvidaci původních výplní.
1-1
real-estate-09

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@alufores.cz
Telefon: +420 602 195 161 (8:00-17:00)

14 + 15 =

Produced by

marketingzavas
ZAVOLEJTE NÁM